Ładowanie...

Portfolio

Strumykowa

Osiedle mieszkaniowe Tarchomin

Osiedle Strumykowa. Szeroki wybór mieszkań, dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Strona zawiera dedykowany sposób wyboru i oglądania mieszkań. Wykonaliśmy również wizualizację osiedla już na początku inwestycji.

Osiedle Strumykowa tworzą dwa nowoczesne budynki posiadające 3 i 4 piętra, parking podziemny oraz część usługową. W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór mieszkań o powierzchni od 35 do 86 metrów kwadratowych, zaplanowanych z myślą zarówno o singlach, jak i rodzinach z dziećmi.

Osiedle Strumykowa zostało zbudowane w otoczeniu terenów zielonych, miejsc idealnych dla wielbicieli spacerów i wycieczek rowerowych. W okolicy znajduje się sieć ścieżek rowerowych. Przyszli mieszkańcy uzyskają łatwy dostęp do bogatej infrastruktury usługowej i komunikacyjnej. W sąsiedztwie osiedla znajdują się żłobki, przedszkola, gimnazja, szkoły podstawowe i średnie, supermarkety, galeria handlowa, restauracje, poczta, kościół, Białołęcki Ośrodek Sportu - hala sportowa, basen, boiska, a także przychodnie, gabinety medyczne i stomatologiczne. W pobliżu, po drugiej stronie osiedla, znajduje się węzeł autobusowy Nowodwory, który w 2014r ma być uzupełniony przez szybką linię tramwajową, przechodzącą przez nowo powstały Most Marii Curie-Skłodowskiej (Most Północny) i prowadzącą do stacji Metra Młociny. Osoby podróżujące samochodami uzyskały szybkie i wygodne połączenie z Centrum i innymi dzielnicami dzięki wybudowanemu Mostowi Marii Curie-Skłodowskiej oraz znajdującym się przy stacjach Metro Marymont oraz Metro Młociny parkingom Park&Ride.

Osiedle Strumykowa charakteryzuje bardzo dobra jakość wykończenia, oferowana w bardzo atrakcyjnej cenie i w lokalizacji dobrze skomunikowanej z Centrum Warszawy. Z uwagi na dostępną na Tarchominie infrastrukturę, tereny zielone i sportowo-rekreacyjne, jak również przyjazny charakter dzielnicy uważanej za jedną z najbardziej bezpiecznych w Warszawie, jest to wymarzone miejsce dla małżeństw z małymi dziećmi czy osób dopiero planujących założenie rodziny, a także tych, którzy szukają spokoju i ukojenia z dala od hałaśliwego Centrum.

Nasza inwestycja jest już zrealizowana w 100% i gotowa do zamieszkania.

Prosimy zapoznać się ze standardem wykonania naszego osiedla, gdyż wysoka jakość i standard budynku jest naszym zobowiązaniem wobec Państwa jako Klientów.